Provalili u firmu i ukrali dva elektro-motora i jednu hidruličnu pumpu
Autor VKportal.NET - sri aug 03, 10:53 pm
Dana 01.08.2011. godine u 11.45 sati telefonom u PS obratio se anonimni građanin i tom prilikom prijavi da NN lice sa pmv marke pasat, nepoznatih reg. oznaka u ul. Nurije Pozderca krade i odvozi elektro-motore vlasništvo firme Eco-plast – Vel. Kladuša.
Na lice mjesta je upućena patrola policije koji su konstotovali da je izvršena provala na ulazna vrata poslovnog prostora vlasništvo Eco-plast, te je obavljen inf. razgovor sa 46-godišnjim vlasnikom iz Vel. Kladuše, koji je izjavio da iz navedenog prostora nedostaju dva elektro-motora i jedna hidrulična pumpa.
Operativnim radom na terenu došlo se do saznanja da su počinioci ovog djela 32-godišnjak iz Velike Kladuše i 34-godišnjak iz Velike Kladuše nad kojima je zavedena krim. obrada i podnesen izvještaj o počinjenom KD „teška krađa“.

